• İstanbul
 • Türkiye
 • info@probordro.com
 • 7/24
Image
Image
Image

Bordrolama Hizmeti

Personel Bordrolama Hizmeti Yasal sorumluluklardan kurtulmanızı ve maaş gizliliğini garanti altına almanızı sağlar.

Bordrolama Hizmeti Nedir?

Bordrolama hizmeti, insan kaynakları kalitesini yükseltmek ve personel (vergi, sgk, sgk teşvik, kıdem ihbar vb.) giderlerinden tasarruf etmek isteyen şirketlerin tercih ettiği, gereken bordro hizmeti ve süreçlerinin yasal sorumlulukları üstlenen profesyonel bir şirket tarafından yürütüldüğü outsource bir çalışma modelidir.
Bordrolama danışmanlığı olarak da bilinen bu yöntemle şirketler, outsource bordro hizmeti alarak personel bordrolama maliyetlerini düşürmeyi ve insan kaynakları kalitesini artırarak işlerine odaklanmayı hedeflemektedir.

Bordro Hizmeti Neden Gereklidir?

Bordro hizmeti, personel maliyetlerini, maaş gizliliğini, daha iyi bir insan kaynakları idealini önemseyen her şirket için gereklidir.

İnsan kaynakları uygulamaları konusunda örnek teşkil eden Avrupa ve Amerika’ da şirketlerin (%76) başarılı olmalarının arkasında yatan gerçek; asıl işlerine odaklanmaları için hizmetlerini outsource ediyor olmalarıdır. Sonuçta şirkete doğrudan para kazandırmayan maliyetlere katlanmak zorunda olmadıklarının bilinciyle hareket etmişler.

Avrupa’ da bu konuda alınan danışmanlık oldukça yüksek olsa da ülkemizde maalesef tam tersi bir durum söz konusudur.

Bordrolar yapılırken herhangi bir cezai müeyyide ile karşılaşmamak için Sgk mevzuatının uygulama tebliğindeki esaslara riayet edilerek işlemleri yapmanın yanı sıra bordroya giren parametrelerin de titizlikle uygulanması gerekmektedir.  Süresi içinde ve doğru olduğu düşünülerek yapılan bordroların olası denetimlerde işvereni maddi olarak zorlayacak cezalara maruz kalındığı da maalesef sıkça karşılaşılan durumlardır. Bütün bu risklerden kurtulmanın en avantajlı çaresi personel bordrolama hizmeti almaktır.

Bordrolama Danışmanlığı Nasıl Alınır?

Bordro danışmanlığı almak, yeni bir bordro uzmanı aramaktan çok daha kolay ve kısa bir zamanda alınabilir. Tek yapmanız gereken kurulum için gerekli materyalleri paylaşmak. Bundan sonra bütün süreçler danışman firmanız tarafından halledilir. En azından biz öyle yapıyoruz. Hatta bu hizmeti bir adım daha ileri taşıyarak benzersiz bir personel bordrolama hizmeti sunuyoruz.

Bordrolama Hizmetinin En Büyük Avantajı Nedir?
 • Hiçbir yerde bulamayacağınız benzersiz bir deneyim yaşamanız misyonumuzun bir parçasıdır.
 • Şirketinizin ücret politikası ve şirketinize özel, özlük hakları ve maaş ödeme uygulamaları gizlilik politikamızın bir parçasıdır.
 • %50 ‘ye kadar personel maliyetlerinden tasarruf garantisi ve %100 bilgi gizliliği garantisi de taahhütlerimizin bir parçasıdır.

Hizmetimizin detaylarını hakkında aşağıdan bilgi alabilirsiniz. Ücretsiz deneme ve tanışma fiyatlarını buradan inceleyebilirsiniz.

Benzersiz personel bordrolama hizmetimiz hakkında nasıl yapıyoruz sayfasını tıklayarak da bilgi alabilirsiniz. Daha fazla bilgi için sağ altta yer alan canlı destek hattımızı kullanarak sorularınızı sorabilirsiniz.

Bir personelin işe giriş işlemlerinden başlayarak işten ayrılana kadar olan süreçte mevzuata uygun bir personel bordrolama ile yasal işlemlerin takip edilmesi ve uygulamanın titizlikle sürdürülmesi çok önemlidir. 

Yaptığımız çalışmalarla insan kaynaklarının en çok ihtiyacı olan şeylerden biri olan asıl işine odaklanmasına ve zaman tasarrufu yapmanıza olanak sağlıyoruz.

Probordro olarak personel bordrolama hizmeti kapsamında verdiğimiz ayrıcalıklı tüm hizmetleri işverenlerin dikkatine sunuyoruz. 

Neler Yapıyoruz

● Bordro Tahakkuk İşlemleri
● Sgk, E-Bildirge, İşkur işlemleri
● İşe Giriş/Çıkış İşlemleri
● Bireysel Emeklilik (BES) İşl.
● Tazminat İşlemleri
● Banka Ö.(Maaş,Avans,Prim)
● Personel Teşvik Yönetimi
Ücret Hesaplamalarından Maaş Ödemelerine; BORDRO YÖNETİMİ
 • Personel Kesintileri
 • Fazla Mesailer
 • Raporlu Personel Takibi
 • Ücret Haczi İşlemleri

Daha İyisini Nasıl Yapabiliriz!

 • 1
  Personel Teşvik İşlemleri Bizden

  Personel teşvik işlemleri için extra maliyete girmeyin.

 • 2
  Çağrı Merkezi

  Çalışanlarınız için özel bir hat oluşturduk. Maaş ödemeleriyle, giriş çıkışlarıyla, raporlarıyla, izinleriyle vb. işlemler için 7/24 destek/bilgi alabilirler. (Tabii, verilecek bilgiler sizin onayladığınız konularla sınırlıdır). Tam olarak şöyle de diyebiliriz; Adınıza çalışan bir çağrı merkeziniz olacak.

 • 3
  KVKK Güvencesi:

  Veri güvenliğinin ne kadar önemli olduğunu ve yasanın yüklediği sorumluluğu biliyoruz. Hukuk servisimiz gerek şirket içinde gerekse şirket dışında çalışan verilerinin Kişisel Verilerin Korunması Kanununa uygun olarak özel hazırlanmış muvafakatname ve dökümantasyonlar ile yasal sorun yaşama riskinizi ortadan kaldırır. Gönül rahatlığıyla işlemler yürütülebilir.

 • 4
  Yasal Sorumluluk:

  Bordro ve özlük işleri yasal olarak doğrudan şirketinizi etkileyebilecek çalışmalardır. Bu işlerin bir çalışan yerine profesyonel bir ekip tarafından yapılması sorumluluğun da devri anlamı taşıyor. Maddi olarak sizi koruma altına alarak, yaptığımız işlemlerden oluşabilecek cezai müeyyidelerin sorumluluğunu üstleniyoruz.

 • 5
  Bilgi gizliliği taahhüdü:

  Maaşlar şirket bünyesinde yapılıyorsa, çalışanların birbirinin maaşını bilmesi ve ücret ödeme politikanızın paylaşılma riskleri sizi zor durumda bırakabilir. Neyse ki, Kişisel ve kurumsal verilerinizin 3. şahıslarla paylaşılmayacağı sözleşmemizde yer alan taahhütlerimiz arasındadır. Şirketinize özel tüm uygulamalar (Maaş, prim, fazla mesai, diğer sosyal haklar vb.) kısaca, size ait tüm bilgiler size ait olarak kalır.

 • 6
  Sürdürülebilir Hizmet Garantisi:

  Belirsiz süreli sözleşme işçiye, ihbar önellerine bağlı kalarak dilediği zaman işi bırakıp gitme işverenin de iş akdini fesh etme hakkını verir. Sürpriz ayrılışlar iş akışınızı zor durumda bırakabilir. Bizimle çalıştığınız süre boyunca kesintisiz hizmet vermeyi garanti ediyoruz.

 • 7
  Memnun Kalmazsanız Paranız İade:

  Hizmetimizi herhangi bir risk almadan deneyimlemeniz ve güven sağlamanız için 90 gün içinde memnun kalmazsanız paranızı iade ediyoruz. %100 Memnuniyet garantisi veriyoruz.

 • 8
  Dilerseniz Yerinde Hizmet Var:

  İşlerin dışarıdan yürütülemeyeceğini düşünüyorsanız, şirketinizde çalışmak üzere (yasal işveren sıfatıyla) sabit bir personel istihdam ediyoruz. Merak etmeyin, tüm işlemler bağlantılı olarak kontrolümüzde gerçekleştirilir.

 • 9
  Bordrolara Erişim:

  Çalışanlarınızın internet üzerinde kullanıcı adı şifreleriyle yalnızca kendi bordrolarına erişebilir. Bordro görüntülendikten sonra çalışan tarafından muvafakat onayı alınır. İmzaya gerek kalmaz.

Hemen Teklif Almaya Ne Dersiniz?

Personel Teşvik Hizmetini 1 Yıl Ücretsiz Sunuyoruz.

Önemli Sorular

 • 1
  Resmi hatalardan dolayı cezaya maruz kaldınız mı?

  Bordroların yanlış hesaplanması, denetimlerde veya personel şikayetlerinde maddi bir ceza olarak geri dönebilir ve şirketinizi zarara uğratabilir. Oysa Bordrolama hizmeti aldığınızda riskinizi de paylaşmış olursunuz. Hatalı işlemlerimizin sorumluluğunu üstleniyoruz.

 • 2
  Teşviklerden tam olarak faydalanabiliyor musunuz?

  Personel teşviklerinden tam olarak faydalanabilirseniz daha az vergi ve daha az sgk primi ödersiniz. Devletin sağladığı teşvik avantajlarını titizlikle takip ediyor ve her personel için ayrı ayrı uygulayarak tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

 • 3
  Maaşlar yanlış hesaplandığı için çalışanlarınızla sorun yaşadınız mı?

  Muhtemelen. Ücret hesaplamalarında oluşan hatalar çalışan memnuniyetsizliğine neden olur. Halbuki personelinizin bordro ve özlük konularıyla ilgili tüm sorunlarına cevap verecek bir çağrı merkeziniz olsa da siz gereksiz meşguliyetlerden kurtulup sadece asıl işinize odaklansanız çok güzel olmaz mı? Evet, biz de öyle düşündük ve sizin için yaptık.

Daha Fazla Sorularınız Mı Var?